JSW KOKS S.A jest największą spółką wchodząca w skład Grupy Jastrzębskiej Spółki Węglowej. Zatrudniamy ponad 2300 pracowników, dzięki którym jesteśmy jednym z potentatów w produkcji koksu na rynku polskim oraz europejskim.

Poszukujemy Kandydata na stanowisko:
Mistrz sieci elektrycznych
Miejsce pracy: JSW KOKS S.A., ul. Koksownicza 1, Dąbrowa Górnicza

Zakres obowiązków:

Kierowanie pracą brygady pomiarowej, nadzór nad pracami kontrolno-pomiarowymi i przeglądami urządzeń, stacji i sieci elektroenergetycznych, nadzór nad eksploatacją obwodów i urządzeń elektroenergetycznej automatyki zabezpieczeniowej EAZ w stacjach średniego i wysokiego napięcia, nadzorowanie prac związanych z pomiarami instalacji, kabli i maszyn elektrycznych oraz lokalizacją i naprawą uszkodzeń kabli, organizowanie i nadzór prac w Oddziale Sieci i Stacji Elektrycznych.

Wymagania:

  • wykształcenie: wyższe techniczne preferowane o profilu elektrycznym
  • doświadczenie zawodowe: staż pracy min. 6 lat w tym min. 4 lata na podobnym stanowisku:
  • kwalifikacje: świadectwo kwalifikacyjne G1E, G1D mile widziane
  • znajomość obsługi programów pakietu MS-Office: w stopniu dobrym
  • umiejętności interpersonalne: komunikatywność,

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • premie
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • dofinansowanie do karnetów sportowych
  • bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

Pobierz plik [pdf]

Ta strona używa ciasteczek zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki Ok, rozumiem.