Work at the forefront of automotive innovation with ZF,
one of the world’s leading automotive suppliers.

Miejsce pracy: Częstochowa

Centrum Inżynieryjne ZF w Częstochowie szuka ambitnych, kreatywnych i szybko uczących się osób do pracy przy aplikacji algorytmów. Poszukujemy osób z różnym poziomem wiedzy i doświadczenia, od juniora do eksperta. Nasze algorytmy są stosowane w pojazdach na całym świecie, a ich projektowanie wymaga ciągłego rozwoju i poszerzania umiejętności w nowych obszarach.

Zadania:

  • Tworzenie i dostosowywanie algorytmu związanego z funkcjonalnością automatycznego hamowania awaryjnego (AEB);
  • Implementacja algorytmu w języku C;
  • Przygotowywanie oraz analiza dokumentacji algorytmu;
  • Testowanie algorytmów w pojazdach na torach testowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat;
  • Znajomość języka C;
  • Dobre umiejętności analizowania, rozwiązywania problemów i pracy w zespole;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Mile widziane:

  • Wiedza z teorii sterowania, przetwarzania sygnałów cyfrowych, metod numerycznych;
  • Podstawowa znajomość magistral samochodowych (CAN, CAN FD, Automotive Ethernet);
  • Umiejętność obsługi narzędzi Vector (CANoe, CANape, CANanalyzer);
  • Znajomość standardów branży automotive (m.in. ISO-26262, Automotive SPICE, IATF16949).

Oferujemy:

  • Specjalistyczne szkolenia z bezpiecznej jazdy oraz możliwość testowania algorytmów w prototypowych modelach samochodów na torach testowych;
  • Pracę z najnowszymi technologiami przyszłości ADAS w obszarze autonomicznej jazdy;
  • Wsparcie rozwoju pracownika;
  • Przyjazną atmosferę sprzyjającą pracy twórczej;
  • Umowa o pracę z możliwością rozliczenia praw autorskich;
  • Pakiet socjalny: opieka medyczna, pakiet ubezpieczeń, karta sportowa;
  • Pakiet relokacyjny;
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy w formie hybrydowej.

Be part of our ZF team as Młodszy Programista C (Dział Algorytmów) and apply now!

Link do aplikowania:

Pobierz dokumenet w PDF

Ta strona używa ciasteczek zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki Ok, rozumiem.