Dołącz do ZF – jednego z czołowych dostawców branży Automotive na świecie.
Firma ZF poszukuje pracowników na następujące stanowiska:

Bądź częścią zespołu ZF i zaaplikuj poprzez ZF.com/careers.

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie produktu zgodnie z procesem technologicznym i procedurami;
  • Rozwój produktu według wymagań klienta;
  • Analiza i doskonalenie konstrukcji oraz zarządzanie procesem zmian;
  • Zarządzanie danymi 2D i 3D i złożeniami w różnych systemach;
  • Ocena niezbędnych zmian projektowych lub innych rozwiązań w celu poprawy jakości i zmniejszenia kosztów.

Wymagania:

  • Ukończone studia inżynierskie w obszarze: mechatroniki, automatyki i robotyki lub pokrewnym;
  • Bardzo dobra lub dobra znajomość języka angielskiego;
  • Znajomość programów CAD, preferowany Catia V5;
  • Znajomość zasad wymiarowania i analizy tolerancji;
  • Ogólna wiedza na temat projektowania elementów plastikowych i metalowych;

Oferujemy:

  • Kontakt z najnowszymi technologiami branży Automotive;
  • Dodatkowe benefity (prywatna opieka medyczna, karta sportowa);
  • Rozbudowany pakiet socjalny.

Praktyki ZF TRW - Inżynier Projektowania.

  • Osoba na tym stanowisku będzie współtworzyć i modyfikować aplikacje służące do przetwarzania danych oraz systemy związane z przebiegiem procesu testowania produktu

Wymagania:

  • Umiejętność programowania w językach Java, VBS;
  • Znajomość SQL i zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych(preferowane Oracle).

Mile widziane:

  • Doświadczenie z Java EE, EJB, JSF, wzorcami projektowymi.

Oferujemy:

  • Możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym środowisku;
  • Pakiet relokacyjny;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Szeroki pakiet dodatkowych benefitów (w tym karta sportowa);
  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.

Praktyki ZF TRW - Inżynier ds. Przetwarzania Danych.

  • Walidacji i ocena produktu poprzez wyniki analiz symulacyjnych;

Wymagania:

  • Ukończone studia inżynierskie w obszarze: mechaniki i budowy maszyn, mechatroniki, automatyki i robotyki lub pokrewnym;
  • Znajomość programów CAD, preferowany NX (Unigraphics);
  • Wiedza na temat projektowania elementów plastikowych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne warunki pracy;
  • Rozbudowany pakiet socjalny;
  • Dodatkowe benefity (karta sportowa, prywatna opieka medyczna).

Praktyki ZF TRW - Inżynier Mechatronik.

Ta strona używa ciasteczek zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki Ok, rozumiem.