Dołącz do ZF – jednego z czołowych dostawców branży Automotive na świecie.
Firma ZF poszukuje pracownika na stanowisko Stażysty w Dziale Jakości.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie powierzonych zadań w ramach Działu Jakości, w tym:
    • Przygotowywanie dokumentacji jakościowej;
    • Przygotowywanie raportów i analiz;
    • Udział w audytach na liniach produkcyjnych;
    • Wsparcie inżynierów Działu Jakości.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office;
  • Znajomość rysunku technicznego;
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację;
  • Dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole;
  • Mile widziana: wiedza z zakresu zarządzania jakością;
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i organizacyjne.

Oferujemy:

  • Możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowej korporacji, rozbudowany system szkoleń;
  • Przyjazna atmosfera pracy;
  • Dodatkowe benefity np.: opieka medyczna, zniżki na towary i usługi u partnerów.

Szczegółowa oferta - pobierz.

Ta strona używa ciasteczek zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki Ok, rozumiem.