Zadania:

  • weryfikacja i analiza dokumentacji technicznej oraz wymagań klienta,
  • opracowywanie zestawień materiałowych na podstawie dokumentacji technicznej,
  • kontakt z firmami zewnętrznymi w zakresie ustaleń projektowych (podwykonawcy i dostawcy),
  • uczestnictwo w budowlanych naradach koordynacyjnych, mających na celu nadzór nad jakością wykonywanych prac,
  • ocena projektów instalacji elektrycznych zgodnie z normami i standardami,
  • wspieranie kierownika projektu w zakresie: prowadzenia projektów inwestycyjnych, kontroli realizacji założeń kosztorysu, koordynowanie oraz prowadzenie projektu na wszystkich etapach,
  • wykonywanie protokołów pomiarowych,
  • tworzenie dokumentacji powykonawczych,
  • technicznie wsparcie dla działu kosztorysowania i ofertowania.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe - elektrotechnika,
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, ze zbieżnym zakresem obowiązków,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • znajomość oprogramowania Microsoft Office oraz oprogramowania klasy AutoCAD lub pokrewnych,
  • dyspozycyjność do pracy na terenie Polski w celu realizacji projektu,
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • uprawnienia UDT na podesty ruchome nożycowe, teleskopowe,
  • uprawnienia SEP; w zakresie dozoru i eksploatacji powyżej 1kV,
  • uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej, w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • prace w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zadania:

  • prowadzenie całościowo projektów inwestycyjnych związanych z budownictwem komercyjnym oraz przemysłowym,
  • koordynowanie projektu i odpowiedzialność za jego przebieg zgodnie ze standardami realizacji i prowadzenia projektu na wszystkich etapach,
  • dopełnienie wszystkich formalności niezbędnych do prawidłowej realizacji projektu,
  • tworzenie budżetów oraz harmonogramów realizacji oraz dostaw potrzebnych do prawidłowego przebiegu inwestycji,
  • zgłaszanie i nadzór nad obiorami częściowymi i końcowymi,
  • współprowadzenie i czynne uczestnictwo w budowlanych naradach koordynacyjnych, mających na celu nadzór nad jakością wykonywanych prac,
  • współpraca z firmami zewnętrznymi (podwykonawcy i dostawcy),
  • organizacja i podział zadań w zespole,
  • delegowanie i egzekwowanie zadań

Wymagania:

  • posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi w zakresie instalacji elektrycznych,
  • min 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, ze zbieżnym zakresem obowiązków,
  • dyspozycyjność do pracy na terenie Polski w ramach koordynacji projektu,
  • doświadczenie w koordynacji pracy biura budowy,
  • doświadczenie w przygotowywaniu budżetów i harmonogramów projektu,
  • wykształcenie min. średnie o profilu elektrycznym,
  • znajomość oprogramowania Microsoft Office oraz oprogramowania klasy AutoCAD lub pokrewnych.

Oferujemy:

  • prace w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • samochód służbowy.

Grupa Scanfil poszukuje pracowników branży elektronicznej do swojej fabryki w Niemczech na stanowiska:

Od kandydatów wymagana jest znajomość języka angielskiego. Znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna.
Strona z ogłoszeniami rekrutacyjnymi firmy: https://careers.scanfil.com
Strona główna firmy: https://www.scanfil.com
Grupa Scanfil posiada również dwie fabryki w Polsce (w ramach Scanfil Poland) - w Sieradzu oraz w Mysłowicach.

ZATRUDNIMY STUDENTA ZE ZNAJOMOŚCIĄ SCHEMATÓW ELEKTRYCZNYCH, URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH I PODSTAW OPROGRAMOWANIA EPLAN NA STANOWISKO PROJEKTANTA SCHEMATÓW ELEKTRYCZNYCH SZAF STEROWNICZYCH W AUTOMATYCE PRZEMYSŁOWEJ.

PRACA W NIEPEŁNYM WYMIARZE GODZIN

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O PRZESŁANIE CV NA ADRES:
TEL. 888 958 215

Pobierz plik [pdf]

Ta strona używa ciasteczek zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki Ok, rozumiem.