Lokalizacja: Częstochowa

Podejmując pracę Inżyniera Elektronika masz szansę zostać członkiem globalnego zespołu ZF Automotive realizującego misję „Vision Zero” – a world with zero accidents and zero emissions”, a w szczególności zostać ekspertem w projektowaniu elektroniki dla przemysłu motoryzacyjnego, jednego z najbardziej wymagających.

Obowiązki:

Projektowanie systemów elektronicznych Automotive, w tym:

  • Tworzenie/modyfikację schematów, wykonywanie symulacji SPICE/analiz Worst Case;
  • Współuczestnictwo w projektowaniu PCB;
  • Wykonywanie analiz ryzyka DFMEA/Functional Safety;
  • Wykonywanie testów DFMEA, testów i pomiarów na prototypach wraz z dokumentowaniem;
  • Tworzenie oraz nadzorowanie dokumentacji produktów.

Profil Kandydata:

  • Wykształcenie wyższe elektroniczne lub pokrewne;
  • Znajomość komponentów elektronicznych, układów elektronicznych analogowych/cyfrowych, aplikacji na mikrokontrolerach;
  • Znajomość narzędzi E-CAD (edycja schematów, projektowanie PCB, symulacje el. SPICE), znajomość MathCAD;
  • Podstawowa znajomość metodyk FMEA, Worst Case Analysis oraz zagadnień EMC/EMI;
  • Podstawowa wiedza w zakresie projektowania PCB i procesu produkcyjnego urządzeń elektronicznych;
  • Biegłość w obsłudze sprzętu laboratoryjnego, umiejętność lutowania TH/SMD;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Pracę z najnowszymi technologiami w obszarze elektroniki oraz oprogramowania; w przemyśle motoryzacyjnym;
  • Specjalistyczne szkolenia oraz wsparcie rozwoju pracownika;
  • Przyjazną atmosferę sprzyjającą pracy twórczej;
  • Pakiet socjalny: opieka medyczna, pakiet ubezpieczeń, karta sportowa, pakiet relokacyjny
  • Umowę o pracę z możliwością rozliczenia praw autorskich;
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej.

ZF - Inżynier Elektronik X.2020 [pdf].

Kogo szukamy:

Ludzi z pasją, elektroników, mechatroników, programistów chcących rozwijać swoją wiedzę i umiejętności oraz dzielić się tym z innymi.
Osób które tworzyły własne schematy, projekty płyt PCB w trakcie studiów lub hobbystycznie i chcą dalej rozwijać się w tym kierunku.

Obowiązki:

Twoim głównym obowiązkiem będzie tworzenie schematów elektronicznych zgodnie z wymaganiami projektowymi.
Pracując w naszym zespole inżynierów będziesz również odpowiedzialny za dobór komponentów, sporządzanie dokumentacji, wykonywanie pomiarów oraz przeprowadzanie testów w celu tworzenia trwałych i niezawodnych urządzeń zapewniających bezpieczeństwo na drogach całego świata.

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość elektroniki cyfrowej i analogowej;
  • Podstawowa znajomość oprogramowania do symulowania oraz projektowania elektroniki;
  • Podstawowy język angielski;
  • Obsługa sprzętu laboratoryjnego;
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: elektronika i telekomunikacja/automatyka/mechatronika oraz pokrewne).

Co oferujemy:

  • Pracę z najnowszymi technologiami w obszarze elektroniki i oprogramowania w przemyśle motoryzacyjnym;
  • Przyjazne warunki do poprawy języka angielskiego;
  • Świetną atmosferę sprzyjająca pracy twórczej;
  • Pakiet socjalny: opieka medyczna, pakiet ubezpieczeń, karta sportowa;
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej;
  • Pakiet relokacyjny;
  • Dodatkowe benefity – GameRoom, PizzaDay, zniżki w sklepach, imprezy integracyjne.

Be part of our ZF team and apply now via zf.com/careers.

ZF - Młodszy Inżynier Elektronik (PDF).

zaprasza do współpracy w zakresie przygotowania i przekazywania dokumentacji technicznej do składnic dokumentacji

Zaproszenie skierowane jest do osób posiadających co najmniej podstawową wiedzę o funkcjonowaniu urządzeń elektroenergetycznych służących do dystrybucji energii elektrycznej w zakresie napięć 0,4 – 15 kV.

Oferujemy możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Częstochowie, zapoznania się ze standardami tworzenia dokumentacji technicznej oraz wiedzy o stosowanych obecnie i w przeszłości elementach sieci elektroenergetycznej.

Zakres współpracy: - analiza archiwalnej dokumentacji technicznej

  • porządkowanie/grupowanie dokumentacji wg otrzymanych wytycznych
  • rejestracja dokumentacji w systemie informatycznym
  • pakowanie i przekazywanie dokumentacji do archiwum
Tryb współpracy: umowa-zlecenie
Okres współpracy: do roku 2021 (uzależniony od potrzeb/możliwości)
Godziny współpracy: w godzinach pracy TAURON Dystrybucja S.A. tj 6:30-16:00 w wymiarze min 3-4 dni w tygodniu.
Lokalizacja: Częstochowa ul. Mirowska 24
Wynagrodzenie: 18,75 zł/h brutto (ok. 3 000 brutto miesięcznie)

Do wiadomości e-mail prosimy dołączyć oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych. Administratorem danych osobowych będzie TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Częstochowie.

Informujemy, iż niniejsze zapytanie nie stanowi zaproszenia do składania ofert w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego, nie zobowiązuje Zamawiającego do zawarcia umowy, czy też udzielenia zamówienia i nie stanowi części procedury udzielania zamówienia publicznego.

Jednocześnie Zamawiający zastrzega, że odpowiedź na niniejsze zapytanie może skutkować zaproszeniem do negocjacji warunków umownych lub zawarcia umowy.

TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Częstochowie - ogłoszenie o współpracę.

Ta strona używa ciasteczek zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki Ok, rozumiem.